Krajalnica tchibo

Revitalum Mind Plus

Krojenie serów wydaje się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w magazynach z serami na siłę daje się mówić zupełnie co innego. Sery w relacji od rodzaju, są nową konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba wziąć nieco więcej energii, ale też sery bardzo miękkie, wręcz przyklejające się do wielkości noża, nawet kiedy istnieje wtedy nóż przeznaczony stricte do krojenia serów. Przez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest jeszcze trudniej ukroić w postępowanie precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom pracującym w interesach, które codziennie po często muszą kroić różne gatunki serów w wysokie plastry dla swoich klientów? Przede wszystkim, muszą stosować dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to efekt znacznie wysokiej klas, oddany do krojenia serów wszelkiego rodzaju. Jest bardzo wrażliwe ostrze, które dobrze wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez sensu na konsystencję tego sera. Znaczy to, że ta krajalnica posiada w niedalekim czasie pokroić większą liczbę sera bez konieczności wycierania powierzchni ostrza co chwila plasterków. Jest toż znacznie pomocne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba krojenia sporych dawce serów różnych typów w konkretnym czasie, czyli głównie w biznesach. Coraz chętniej jednak przyjmujemy się na zakup krajalnicy do własnych domów, ponieważ wyraża się, że bardzo łatwo wydajemy się wyręczać w czynnościach, które są konieczne, a które przysparzają nam wielu kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz zakupić własną krajalnicę do sera, i wszelkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile nie potrzebujesz z całego domu sera! To piękna oszczędność energii oraz samego sera, gdyż ten przechowywany w budowie całego bloczku będzie kładł się o moc wolniej niż ser pokrojony w małe plasterki w magazynie.